Huczne rozpoczęcie sezonu

Nietypowo bo w piątek 24 sierpnia nasi seniorzy rozpoczęli ligowe zmagania, a przeciwnikiem był zespół Iskry Rybarzowice. Początek meczu był dość niemrawy w wykonaniu Wilamowiczanki lecz po upływie 15 minut zaczęła rysować się przewaga gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 po bramce Damiana Rusina. W drugiej połowie coraz to większa przewagę uzyskiwali zawodnicy z Wilamowic co tez przełożyło się na kolejne bramki dla naszego zespołu, których autorami byli Łukasz Wrzeszcz trzykrotnie oraz po raz drugi Damian Rusin. Mecz mógł zakończyć się dużo wyższym wynikiem lecz brakowało skuteczności pod bramka drużyny gości oraz dobrze dysponowany był bramkarz Rybarzowic.

Wilamowiczanka 5:0 Iskra Rybarzowice

Bramki : Rusin x2, Wrzeszcz x3

Skład : Markiel - Klaja, Śliwa, Socha, Szymański - Kowalczyk, Buczek, Wrzeszcz, Foks Tomasz - Grzywa, Rusin

Ponadto : Krywult, Michalik, Markiel, Foks Michał

W sobotę natomiast sezon rozpoczęły również nasi juniorzy oraz trampkarze. Drużyna juniorów podejmowała u siebie ekipę z Mazańcowic. Tak samo jak drużyna seniorska bardzo dobrze wystartowali aplikując rywalom aż 9 bramek oraz obejmuje pozycje lidera.

Bramki : Krysta x3, Marcinkiewicz x4, Kupczak oraz Rozner

Skład : Masny - Cholewa, Gąszcz, Klimeczek, Lekki - Foks Michał, Krysta, Foks Dawid, Rozner, Marcinkiewicz - Kupczak

Ponadto : Litka, Satała

Niestety w całkiem odmiennych nastrojach swój mecz kończyli trampkarze przegrywając u siebie z drużyna Spójni Landek aż 0:9.