Rozkład jazdy 15.09.2018

Kolejny weekend, kolejne mecze, kolejne emocje. Już jutro swoje kolejne gry o punkty rozpoczną nasze drużyny młodzieżowe jak i seniorzy.

Trampkarze do tej port po dwóch meczach nie zdobyli jeszcze punktów. W swoim trzecim spotkaniu podejmować będą u siebie o godzinie 9:30 LKS Groń Bujaków. Zespół gości w trzech meczach zdobył 4 punkty i zajmuje trzecia lokatę. Liczymy na przełamanie naszych chłopców i zdobycie kompletu oczek !

Juniorzy tak jak ich młodsi koledzy rozegrali również dwa spotkania w których zdobyli 3 punkty. Jutro o godzinie 12:00 podejmować będą u siebie obecnego lidera UMKS Trójkę Czechowice Dziedzice. Życzymy powodzenia oraz również 3 punktów !

Nasze drużyna seniorska po 3 kolejkach posiada komplet oczek i okupuje pozycje lidera rozgrywek bielskiej B Klasy. W ramach 4 kolejki podejmować będzie u siebie drużynę Sokoła Zabrzeg. Zawodnicy Sokoła po 3 kolejkach z 5 punktami zajmują 3 lokatę. Początek meczu o godzinie 16:00.