Wyniki gier weekendowych

W miniony weekend jak co tydzień wiele działo się w meczach naszych drużyn. Trampkarze gościli na boisku w Ligocie gdzie ulegli 4:2.

Skład trampkarzy :  Domink Żydek- Szymon Ligęza, Maciej Okrzeszowski, Łukasz Formas, Kacper Rozner- Jakub Góra, Szymon Rosner, Filip Szymańsk, Dawid Łatka- Damian Markiel, Paweł Merta.

Ponadto grali :  Michał Gabryś, Szymon Masny.

Juniorzy natomiast podejmowali na własnym boisku rywala zza miedzy - Pioniera Pisarzowice. Po dobrym meczu w ich wykonaniu niestety po błędach indywidualnych przegrali to derbowe spotkanie 1:2. Jedyna bramkę dla Wilamowic zdobył Nikodem Marcinkiewicz z rzutu karnego w 90 minucie spotkania.

Skład juniorów : Masny - Cholewa, Gąszcz, Sznajder, Jekiełek - Krysta, Kubik, Foks Dawid, Lekki, Marcinkiewicz - Kupczak

Ponadto grali : Klimeczek, Sztafiński, Merta.

Najciekawszym jednak widowiskiem zdecydowanie jest pojedynek seniorów z ekipa Kalnej. Nasi zawodnicy od początku dominowali na boisku co przełożyło się na aż 5 bramek. W drugiej połowie w szeregi naszych zawodników wkradło się chyba za dużo rozluźnienie i nie potrafili złapać odpowiedniego rytmu gry. Po kwadransie wszystko wróciło na właściwe tory i gospodarze dorzucili kolejne pięć trafień. Zespół Halnego w poprzedniej kolejce mógł świętować wysokie zwycięstwo 9:0 nad Mazańcowicami by w zeszła sobotę zostać zdemolowany przez Wilamowiczanke aż 10:0.

Skład : Masny - Śliwa, Klaja, Szymański, Socha - Norbert Foks, Tomasz Foks, Wrzeszcz, Buczek - Marek, Rusin

Ponadto : Kuras, Patryk Foks, Zdrowak, Krywult, Michalik

Bramki : Rusin x2, Foks Norbert x2, Marek x2, Buczek x2, Wrzeszcz oraz Patryk Foks