Przeciwnik : Halny Kalna

Nieco wcześniej bo już w środę prezentujemy kilka ciekawostek oraz statystyk z zeszłego oraz obecnego sezonu naszym kolejnych przeciwników. Zapraszamy do lektury :

- w poprzednim sezonie ekipa z Kalnej zajęła przedostatnie miejsce z dorobkiem 16 punktów

- zawodnicy Halnego w poprzedniej kampanii zdobyli 32 bramki a stracili 67

- nasi sobotni rywale tylko raz dzielili się punktami, wygrywali 5 razy oraz przegrali 16 spotkań

- na jesień zdobyli 7 punktów natomiast na wiosnę tylko dwa oczka więcej

- najlepszymi strzelcami okazali się :

1. Szymon Konior - 10 bramek

2. Andrzej Bistyga, Arkadiusz Wilk, Leszek Kubica oraz Paweł Janik - po 3 bramki

- najwyższa porażkę odnieśli z Bronowem 2:7

- najwyższe zwycięstwo odnieśli z Łodygowicami 11:1

- w meczach bezpośrednich w Kalnej wygraliśmy 0:1 natomiast u siebie przegraliśmy 1:2

W obecnym sezonie Halny po dwóch kolejkach plasuje się na 3 miejscu. W pierwszej kolejce ulegli ekipie Zamka 1:0 w drugiej wygrali aż 9:0 z drużyna Mazańcowic. Wilamowiczanka z kompletem punktów zajmuje 1 miejsce w tabeli.

Wszystkich serdecznie zapraszamy już w ta sobotę o godzinie 17:00 na stadion Wilamowiczanki !