Rozpiska gier na weekend

Kolejny weekend coraz bliżej a razem z nim kolejne mecze. Seniorzy po dwóch zwycięstwach z kompletem punktów podejmą w trzecim meczu drużynę Halny Kalna. Zawodnicy z Kalnej w dwóch pierwszych kolejkach zainkasowali 3 punkty wygrywając 9:0 z ekipa Mazańcowic natomiast w pierwszej kolejce ulegli Zamkowi Grodziec 1:0.

Juniorzy w dniu dzisiejszym mieli rozegrać swoje drugie spotkanie w lidze lecz z powodu złego stanu murawy mecz z Wilkowicami został odwołany. W sobotę o godzinie 12:00 odbędzie się derbowe spotkanie z Pionierem Pisarzowice. Nasi sąsiedzi po dwóch kolejkach zajmują 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 6 punktów.

Trampkarze w najbliższa sobotę rozpoczną zmagania o 10:00 na boisku w Ligocie. Zespół rywali po dwóch kolejkach bez zdobyczy punktowej okupuje przedostatnie miejsce w tabeli.

Zapraszamy wszystkich do przyjścia i wspierania naszych drużyn na murawie !